Práce

Aktuální nabídky práce pro Asociaci CTIT a naše členské organizace

Backend Python Developer

Pro společnost CYRRUS ADVISORY, a.s., která se zabývá tvorbou softwaru pro správu aktiv hledáme kolegu na pozici Backend Python Developer. Nový kolega by měl být schopný samostatné práce na přiděleném úkolu a ochoten učit se novým věcem. Výhodou pozice je enormní růstový potenciál v relativně krátkém čase dle Vašich individuálních ambicí a inciativy. Pro více informací o projektu a pozici kontaktujte pana Ing. Michala Dufka, @: michal.dufek@cyrrusadvisory.cz; T: 774 372 831.

Náplň práce:

  • samostatná práce na rozjíždějícím se projektu
  • vývoj backendové části informačního systému (manipulace s daty a numerické výpočty)
  • komunikace v rámci vývojového týmu

Požadujeme:

  • zkušenosti s programováním v jazyce Python
  • praktická znalost knihoven Numpy, Pandas (zkušenosti se SciPy, SKLearn a SQL databázemi výhodou)
  • ochotu na sobě pracovat

Nabízíme:

  • kvalitní technické zázemí brněnské pobočky a práci na zajímavých projektech
  • spolupráce se top pracovníky v oboru
  • nadstandardní ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • možnost rychlého postupu v rámci vývojového týmu
  • bezplatné vzdělávání