FinTech na Slovensku s CEO FinTech Hubu Slovakia Jurajom Kralikom a podpředsedou Slovenské FinTech Asociácie Petrom Papanom

FinTech Hub Slovakia a Slovenská FinTech Asociacia podcast s Ondřejem Mikulčíkem z CTIT
Naše společnost se čím dál tím více digitalizuje a jedním z důsledků tohoto jevu je fakt, že se hranice mezi státy stávají více a více zanedbatelné. Díky již tak úzkému vztahu se Slovenskou republikou tak můžeme říct, že v oblasti FinTech jsme vlastně jeden region. Proto jsme si do dalšího dílu našeho podcastu pozvali CEO FinTech Hubu Slovakia Juraja Kralika a podpředsedu Slovenské FinTech Asociácie Petera Papana.

 

V podcastu se dozvíte, jak obě tyto společnosti vznikly a z jaké to bylo iniciativy. Peter také popíše jejich dosavadní úspěchy, mezi které patří například podpis memoranda se Národní bankou Slovenska. Jelikož do FinTech Hubu Slovakia mohou vstoupit i zahraniční členové, mohlo by vás také zajímat, jaké jsou klíčové podmínky pro přijetí a v jakých oblastech svým členům pomáhají. Zajímavá byla také debata o tom, jak do činnosti vstupují partneři se zvučnými jmény, jako jsou Mastercard a Vacuum Labs. Nezapomněli jsme samozřejmě ani probrat současné FinTech trendy.

 

spotify
Apple podcasts
google podcasts
breaker
pocket castst