Networking JIC 120 vteřin Průmyslový Internet věcí (IoT) a data ve výrobě

Jak jsme vás  na našich stránkách informovali, v brněnském Jihomoravském inovačním centru proběhla dne 15. května událost Networking JIC 120 vteřin Průmyslový Internet věcí (IIoT) a data ve výrobě. Technologická platforma CTIT byla partnerem této akce. Shrnuli jsme pro vás postřehy našeho zástupce Martina Vokřála, který se networkingu zúčastnil.

Co je vlastně Networking JIC 120 vteřin? Jedná se o akci, jejímž  cílem je podpořit nové spolupráce mezi technologickými firmami a výzkumnými organizacemi. Účastníci se potkávají u kulatých stolů podle stanoveného harmonogramu. Každý zástupce firmy má přesně 120 sekund na představení své společnosti a případných možností spolupráce. Účast na akci je bezplatná a povolen je jeden zástupce za každou firmu.

V čem tedy Martin spatřuje největší přínos akce?

“ Událost se velmi povedla, vzhledem k tomu, že dorazila rozmanitá skupina zástupců firem od dodavatelů technologií přes organizace zabývající se inovacemi v oboru až po firmy hledající nové technologie pro své podnikání. Vedle prostoru pro poznání nových partnerů byla představena i Výrobní buňka 4.0 provozovaná organizací INTEMAC a přímo na akci bylo možné mluvit se zástupci společností, které moderní technologie dodávají.

Pokud vás událost zaujala a máte o podobné akce zájem, přihlašte se k odběru Newsletteru CTIT a žádná událost vás nemine.