Report z konference FinTech Roadmap 2022

FinTech Roadmap konference

Konferenci FinTech Roadmap 2022 jsme pořádali 22.04.2022 na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Našim cílem bylo propojit české a slovenské subjekty v oblasti FinTechu a věříme, že touto počáteční akcí jsme započali dlouholetou tradici spojení českého a slovenského Fintechu. Konferenci navštívilo více než 200 účastníků, hovořilo zde 23 odborníků a my jsme rádi za pozitivní zpětnou vazbu.

Na stupnici od jedné (výborná) do pěti (velmi špatná) hodnotilo až 53,3% akci jako velice podařenou, která předčila jejich očekávání.

 

Ze tří sekcí FinTech ekosystém, Inovace a Blockchain a kryptoměny byla nejlépe ohodnocena sekce Fintech ekosystém.

V závěru reportu uvádíme témata, která by vás zajímala a které byste si přáli, aby byla předmětem další konference. V případě, že jste na dotazník neodpovídali nebo jste neměli příležitost se konference zúčastnit, budeme rádi, pokud nám vaše přání zašlete na e-mailovou adresu info@ctit.cz.

 

Témata další konference

Veškeré další informace a především témata, která by vás zajímala, jsou pro nás velice přínosné a všem, kdo nám poskytl zpětnou vazbu, tímto děkujeme.

Ještě jednou děkujeme všem spoluorganizátorům: Fintree.cz, Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně, Slovak Fintech Association, Czech Fintech Association, Science party, partnerům – IDEMIA, BDO, Fumbi, Mastercard, Portu a v neposlední řádě také všem řečníkům a podporovatelům.