Letní fintech konference

Londýnská organizace Fintech Worldwide si na letošní léto připravila pro veřejnost zainteresovanou ve fintech segmentu celkem tři velké události – Fintech Week Londýn, Fintech Week Silicon Valley a Fintech Week New York. Pořadatelská organizace má několikaleté zkušenosti s eventy zaměřujícími se na prosazováním inovačních technologií a IT ve finančním sféře po celém světě.
Za dobu působení organizace získala drahocenné zkušenosti a kontakty při spolupráci s partnery jako je IBM, T0, Tallysticks, Applied Blockchain, Intel, Microsoft, Bloomberg, Tendermint, Ethereum, Ripple, Thomson Reuters a mnoho dalších. Tato zvučná jména jsou zárukou, že pořadatelé připravili i pro nadcházející Fintech Weeky velmi kvalitní program a opravdu zajímavou událost.

Pro rok 2017 bylo naplánováno celkem pět Fintech weeků (na jaře již proběhly eventy v Tel Avivu a Chicagu). Fintech Week je vlajkovou akcí, která dále zahrnuje řadu menších na sebe navazujících bloků. Účastníci se mohou těšit na dostatek volného času pro navázání nových kontaktů a získání zkušeností. Hlavní myšlenkou je v příjemné a uvolněné atmosféře nenucenou cestou spojit správné lidi. Ceny vstupenek se liší od počtu a druhů bloků, které umožňují navštívit. Zaleží na jen Vás, jaké události dáte přednost a kam se nakonec rozhodnete odjet získat či prodat svoje zkušenosti.

Zdroje:

Fintech Week Londýn: https://www.fintechweek.com/

Fintech Week Silicon Valley: https://www.siliconvalley.fintechweek.com/

Fintech Week New York: https://newyork.fintechweek.com/

 

Ing. Natálie Jarušková, T: 775 424 320, @:natalie.jaruskova@ctit.cz