WealthTech 2021 konference

WealthTech konference

Vážení čtenáři, zveme vás na WealthTech konferenci, která vzhledem k současné epidemiologické situaci proběhne online. Těšit se můžete na diskuzi o aktuálních WealthTech trendech mezi českými experty v této oblasti. Mezi probíranými tématy nebudou chybět růst sektoru retailových investorů, ESG investování a robo-advisory. Nezapomeneme také na inovativní technologie, jako jsou umělá inteligence, strojové učení a blockchain a probereme možnosti jejich využití ve WealthTech.

Termín: 8. 6. 2021 v 10:00

Cena: Zdarma – Registrujte se prosím níže a my vám před začátkem konference pošleme odkaz na stream.

Doporučujeme se však registrovat co nejdříve, jelikož kapacita streamu může být omezena technickým řešením.

Speakers

  Michal Dufek CCF RESEARCH, A.S. – VYVÍJEJÍ AUTOMATICKÉ OBCHODNÍ SYSTÉMY VČETNĚ NAPOJENÍ NA BROKERA A NÁSTROJE PRO ANALYTIKY A PORTFOLIO MANAŽERY NA KAPITÁLOVÝCH TRZÍCH.

   Adam Hejl STOCK STORY INC. – JEJICH SYSTÉM VYTVÁŘÍ AUTOMATICKY GENEROVANÉ ZPRÁVY O FINANČNÍCH VÝSLEDCÍCH NEJVĚTŠÍCH FIREM NA SVĚTĚ A ZAUJALI UŽ I APPLE

    Jan Hlavsa Fondee, s.r.o - PŘINÁŠÍ DO ČESKA ZÁPADNÍ STYL INVESTOVÁNÍ, KTERÝ UMOŽŇUJE JEDNODUCHÉ UKLÁDÁNÍ PENĚZ DO FONDŮ, AKCIÍ A DLUHOPISŮ ONLINE A BEZ STAROSTÍ.

     Radim Krejčí PORTU - moderní a efektivní způsob investování pro každého. Sestaví klientovi portfolio na míru a on se již nemusí o nic starat.

     Registrace na konferenci

     S případnými dotazy nás prosím neváhejte kontaktovat.

     Ondřej Mikulčík

     +420 777 457 492

     ondrej.mikulcik@ctit.cz

     Partneři konference

     Generální partner

     Mediální partner

      

     publicita