FinTech Roadmap

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci FinTech Roadmap zaměřenou na současné trendy FinTech a jejich dynamický vývoj. Cílem konference je představit světové trendy v nejvíce diskutovaných oblastech finančních technologií. Připravili jsme pro Vás čtyři panelové diskuze:

 • Trendy ve FinTech,
 • Asset Management,
 • Crowdfunding/Lending,
 • Cryptocurrency.

Těšit se můžete na prezentace od předních českých fintechových hráčů. Vystoupí například Pavel Kysilka, předseda správní rady 6D Academy, bývalý guvernér ČNB, který v 90. letech zodpovídal za zavedení české koruny, Danuše Nerudová, rektorka Mendelovy univerzity a předsedkyně Komise pro spravedlivé důchody, Adam Šoukal ze společnosti Roger, kterému se podařilo společně s Alzou vytvořit finanční produkt pro zrychlenou úhradu faktur, tzv. Alza Invoice Financing, či Jan Budík ze společnosti Signals Network, která vytváří unikátní tržiště pro poskytování signálů k obchodování kryptoměn a mnoho dalších zajímavých osob českého FinTech

Pokud se zajímáte o oblast investování, kryptoměny, nejnovější finanční nástroje a technologie a celkově digitalizaci finančních služeb, neváhejte se přihlásit na naši bezplatnou konferenci, kapacita je omezená.

KDY: 20. 5. 2020, 10:00 – 15:00 hod. (registrace účastníků od 9:00 hod.)

KDE: Provozně ekonomická fakulta MENDELU, Zemědělská 1665/1, 613 00 Brno – Černá Pole

Konference bude v českém jazyce.

AKTUALIZACE KVŮLI SOUČASNÝM OPATŘENÍM: Opatření nařízená vládou kvůli šířící se nákaze koronavirem neustále sledujeme. O případném přesunutí konference vás budeme informovat.

Program konference FinTech Roadmap

Registrace účastníků
9:00 – 10:00

Úvodní slovo
10:00-10:10
Pavel Kysilka, 6D Academy, z.ú., bývalý guvernér ČNB a generální ředitel a hlavní ekonom České spořitelny

PANEL 1 – Trendy ve FinTech
Panelovou diskuzí provádí Dominik Stroukal, Roklen
10:10-11:15

 • Pavel Kysilka, 6D Academy, z.ú.
 • Adam Šoukal, Platební instituce Roger, a.s
 • Petr Borkovec, Partners Financial Services, a.s.
 • Miroslav Majer, Hypo na míru s.r.o.

PANEL 2 – Asset Management
Panelovou diskuzí provádí Danuše Nerudová, Mendelova univerzita v Brně
11:15-12:15

 • Michal Dufek, CYRRUS ADVISORY, a.s
 • Lumír Schejbal, SCHEJBAL&PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
 • a další (zajišťujeme)

Oběd
12:15 – 13:00

PANEL 3 – Crowdfunding/Lending
Panelovou diskuzí provádí Jiří Fuchs, Technologická platforma CTIT
13:00-14:15

 • David Musil, Upvest s.r.o.
 • Svatopluk Kapounek, Mendelova univerzita v Brně
 • Tomáš Kopečný, KOPEČNÝ&PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
 • a další (zajišťujeme)

PANEL 4 – Cryptocurrency
Panelovou diskuzí provádí Dominik Stroukal, Roklen
14:15-15:00

 • Jan Budík, Signals Network s.r.o.
 • a další (zajišťujeme)

Networking
15:00 – 16:00

Účastníci panelových diskuzí

  Dominik Stroukal Roklen.cz - hlavní ekonom inovativní FinTech skupiny, která zajišťuje nejnovější aplikace, procesy a produkty v sektoru finančních služeb.

   Adam Šoukal Platební instituce Roger a.s. - pomáhá malým a středním podnikům řešit dlouhodobou splatnost faktur. Za pět let existence přes společnost protekly již 3 miliardy korun.

    Petr Borkovec Partners Financial Services, a.s. - spoluzakladatel a generální ředitel finanční skupiny. Má bohaté zkušenosti s budováním P2P pojišťovny První klubová a Simplea životní pojišťovny.

     Pavel Kysilka 6DAcademy - zakladatel a předseda správní rady. Bývalý guvernér ČNB. V 90. letech zodpovídal za zavedení české koruny a byl také generálním ředitelem a hlavním ekonomem České spořitelny.

      Miroslav Majer Hypo na míru s.r.o. - zprostředkovává prostřednictvím online platformy hyponamiru.cz hypotéky, nabízí jejich srovnání, předschválení i refinancování.

       Danuše Nerudová Mendelova univerzita v Brně - rektorka univerzity a předsedkyně Komise pro spravedlivé důchody. Specialistka na problematiku daní a jejich harmonizaci s EU.

        Michal Dufek CYRRUS ADVISORY, A.S. – FINTECH VYVÍJEJÍCÍ AUTOMATICKÉ OBCHODNÍ SYSTÉMY VČETNĚ KOMPLETNÍHO NAPOJENÍ NA BROKERA A NÁSTROJE PRO ANALYTIKY A PORTFOLIO MANAŽERY NA KAPITÁLOVÝCH TRZÍCH.

         Lumír Schejbal SCHEJBAL&PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ – SPECIALISTA NA VYŘIZOVÁNÍ POVOLENÍ, LICENCÍ ČI REGISTRACÍ ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY, ALE TAKÉ ZAHRANIČNÍCH LICENCÍ PRO POSKYTOVATELE PLATEBNÍCH SLUŽEB.

          Jan Budík SIGNALS NETWORK S.R.O.- VYTVÁŘÍ UNIKÁTNÍ TRŽIŠTĚ PRO POSKYTOVÁNÍ SIGNÁLŮ K OBCHODOVÁNÍ KRYPTOMĚN.

           Igor Štverka DOLVEA INNOVATIONS, S.R.O. - SPECIALISTA NA DIGITALIZACI SLUŽEB A VYUŽITÍ INOVATIVNÍCH METOD PRO POZNÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ. ABSOLVENT MBA U SHEFFIELD HALLAM UNIVERSITY A KOUČOVACÍ TECHNIKY U INTEGRAL COACHING CANADA

           Postupně přidáváme další zajímavé přednášející.

           Účast na konferenci není zpoplatněna, v případě Vašeho zájmu se prosím registrujte prostřednictvím registračního formuláře níže.

           Za Technologickou platformu CTIT:

           Klára Jarchovská: klara.jarchovska@ctit.cz, +420 608 149 372

           Těšíme se na Vaši účast.

           Registrace na Konferenci FinTech Roadmap

            

           Partneři konference